رقابتهای هفته بیست و پنجم لیگ برتر والیبال با پیروزی دشوار سایپا مقابل شهروند اراک برگزار شد.

به گزارش اقتصاد پژوه، از ساعت ۱۶ امروز (چهارشنبه) ۲۴ بهمن ماه ۱۳۹۷ هفته بیست و پنجم لیگ‌برتر والیبال باشگاه‌های کشور با برگزاری شش دیدار پیگیری شد که تیم‌های پیکان، شهرداری ارومیه، فولاد سیرجان و سایپا مقابل رقبای خود به برتری رسیدند.

در نخستین بازی این هفته تیم پیکان تهران توانست در سه ست پیاپی با نتایج ۱۸-۲۵، ۱۷-۲۵ و ۲۴-۲۶ میزبان خود شهرداری تبریز را شکست دهد تا در مجموع سه بر صفر پیروز این بازی باشد. شهرداری تبریز برای اینکه شانس صعود داشته باشد، نیاز به پیروزی در این بازی داشت اما با این نتیجه، به مرحله پلی آف صعود نکرد.

در دومین بازی این هفته نیز تیم شهرداری ارومیه نیز با نتیجه سه بر صفر میهمانش دورنای ارومیه را شکست داد. نتیجه سه ست این بازی به ترتیب ۲۵-۲۲، ۲۵-۲۳ و ۲۵-۱۸ رقم خورد.

اما در سومین بازی این هفته هم تیم‌های عقاب نهاجا و فولاد سیرجان ایرانیان مقابل یکدیگر قرار گرفتند که فولادی‌ها توانستند سه بر صفر میزبان خود را با نتایج ۱۹-۲۵، ۱۶-۲۵ و ۲۱-۲۵ شکست دهند.

چهارمین بازی این هفته نیز میان دو تیم سایپا تهران و شهروند اراک پیگیری شد که شاگردان اکبری با نتیجه سه بر دو مقابل میهمان اراکی خود به برتری رسیدند. نتیجه ست اول تا چهارم این بازی به صورت ۱۳-۲۵ به سود سایپا، ۲۵-۲۰ به سود شهروند اراک، ۲۰-۲۵ به سود سایپا، ۲۵-۲۳ به سود اراک و ۱۵-۱۳ به سود سایپا رقم خورد.

همچنین کاله مازندران در دیداری حساس موفق شد خاتم اردکان را در اردکان ۳-۲ شکست دهد.

اما دو تیم خاتم اردکان و پیام مشهد به ترتیب مقابل کاله مازندران و شهرداری گنبد تن به شکست خانگی ۳-۲ دادند. همچنین تیم صدرنشین شهرداری ورامین این هفته استراحت داشت.

با این شرایط، تکلیف تیم‌های صعود کننده به پلی آف در فاصله یک هفته تا پایان دور مقدماتی لیگ مشخص شد و هشت تیم شهرداری ورامین، پیکان، خاتم اردکان، پیام مشهد، فولاد سیرجان، کاله آمل، سایپا و شهرداری گنبد به مرحله پلی آف صعود کردند.

همچنین تیم‌های شهرداری تبریز، شهروند اراک، شهرداری ارومیه، عقاب نهاجا و دورنای ارومیه از صعود به دور بعد بازماندند.

نتایج هفته بیست و پنجم لیگ‌برتر والیبال به قرار زیر است:
شهرداری تبریز صفر – ۳ پیکان تهران (۱۸-۲۵، ۱۷-۲۵ و ۲۵-۲۶)
شهرداری ارومیه ۳ – صفر دورنای ارومیه (۲۵-۲۲، ۲۵-۲۳ و ۲۵-۱۸)
عقاب نهاجا صفر – ۳ فولاد سیرجان ایرانیان (۱۹-۲۵، ۱۶-۲۵ و ۲۱-۲۵)
سایپا تهران ۳ – ۲ شهروند اراک (۲۵-۱۳، ۲۰-۲۵، ۲۵-۲۰، ۲۳-۲۵، ۱۵-۱۳)

خاتم اردکان ۲ – کاله مازندران ۳ (۲۰-۲۵، ۲۱-۲۵، ۲۵-۱۸، ۲۵-۲۱، ۱۰-۱۵

پیام مشهد ۲ – ۳ شهرداری گنبد (۲۱-۲۵، ۲۱-۲۵، ۲۵-۱۹، ۲۵-۲۳ و ۱۸-۲۰)

انتهای پیام


منبع :خبرگزاری ایسنا