علی کریمی هنوز به فرم ایده آل برای حضور در ترکیب اصلی نرسیده است.

به گزارش “اقتصاد پژوه“، استقلال در دیدار با تراکتورسازی قطعا محمد دانشگر و فرشید باقری دو مهره کلیدی خود را در اختیار ندارد و با کمبود جدی بازیکن در این دو پست رو به رو است. به ویژه استقلالی ها در مرکز زمین بازیکنی را برای جانشینی فرشید باقری با کیفیت بالای او در اختیار ندارند و به همین دلیل شفر تنها می تواند امیدوار به درخشش کریمی باشد.

کریمی بعد از نزدیک به ۲ماه دوری از فوتبال، یک هفته است که تمرینات با توپ خود را آغاز کرده و در کنار دیگر بازیکنان تمرین می کند اما مطمئنا با فرم ایده آل فاصله زیادی دارد. کریمی اگر در فرم خوب خود قرار داشته باشد، می تواند مهره ای کلیدی برای تیم شفر باشد اما دوری از فوتبال باعث شده که این بازیکن از فرم خوب خود فاصله بگیرد و حالا کمبود بازیکن باعث شده تا شفر و کادرفنی استقلال روی او برای این دیدار حساب کنند.

استقلالی ها احتمالا در این دیدار بالاجبار از کریمی نا آماده در ترکیب استفاده می کنند که این موضوع می تواند باعث شود تا مصدومیت این بازیکن تشدید شود و البته شاید با درخشش کریمی در این مسابقه و همراه شود و این بازیکن نا آماده بتواند برگ برنده استقلال شود.

 


منبع :ورزش سه