هافبک پرسپولیس می گوید مشکلات مالی این تیم باید توسط خود باشگاه حل شود و مربوط به خانواده پرسپولیس می شود.

به گزارش اقتصاد پژوه، کمال کامیابی‌نیا بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس بعد از برتری یک بر صفر تیمش مقابل ذوب آهن اظهار کرد: مسلمان فوتبالیست قوی‌ای است و یک لحظه غفلت از او خطرناک است. در نیمه اول یک بار از او غافل شدیم و نزدیک بود گل بخوریم که به خیر گذشت  و توانستیم سه امتیاز را کسب کنیم.

وی درباره وضعیت کتفش عنوان کرد: به هر حال باید با برانکو و جراح خودم مشورت کنیم و تا ببینم چه رویکردی باید در نیم‌فصل داشته باشیم.

او درباره بردهای اقتصادی پرسپولیس گفت: با این بضاعتی که داریم، نتایجمان عالی است. ان‌شاءالله سه چهار بازیکنی که به تیم اضافه شوند، بتوانند به تیم کمک کنند.

کامیابی‌نیا درباره سیدجلال حسینی گفت: باید مجسمه او ساخته شود. باید از او و تمامی کسانی که برای تیم ملی زحمت می‌کشند، تقدیر شود.

هافبک پرسپولیس درباره مشکلات مالی تیمش اظهار کرد: کل تیم‌های ایرانی همانند پرسپولیس مشکل مالی دارند. این مشکل درون خانوادگی است که باید در خد خانواده حل شود. گرشاسبی زحمت خود را می‌کشد اما ما تنها ۱۵ درصد قرارداد خود را گرفته‌ایم. ما زحمت زیادی می‌کشیم و از مدیریت باشگاه می خواهیم که هوای بازیکنان را داشته باشد. ان‌شاءالله پاداش‌های آسیا دریافت شود و به بازیکنان کمک شود. یک عده ۱۵ درصد گرفته‌اند و یک عده هم ۲۰ درصد.

انتهای پیام