سرمربی تیم ملی فوتسال گفت: تمام تلاش کادر فنی در اردوهای تیم ملی ایجاد انگیزه و کارهای تاکتیکی در بین بازیکنان جوان و همچنین هماهنگی بیشتر جهت حضور در تورنمنت صربستان است.

سیدمحمد ناظم‌الشریعه در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی اقتصاد پژوه، در پایان برگزاری اردوی تیم ملی فوتسال گفت: هدف کادر فنی از برگزاری این اردها آمادگی تیم ملی برای بازی با صربستان است و ما سعی کردیم از بازیکنانی که در لیگ حضور دارند به این اردو دعوت کنیم البته بعضی از این بازیکنان  برای اولین‌بار بود که به اردوی تیم ملی دعوت شده بودند. در کل اردوی خوبی طی این ۲ روز برگزار شد.

سرمربی تیم ملی فوتسال گفت: تمام تلاش کادر فنی در تمرینات تیم ملی ایجاد انگیزه و کارهای تاکتیکی  در بین بازیکنان جوان و همچنین هماهنگی  بیشتری در بین آنها جهت حضور در تورنمنت صربستان است طبق هماهنگی‌های که انجام شده قرار است تا قبل از بازی با صربستان  ۲ اردوی دیگر برگزار کنیم و انشالله روز ۱۳ بهمن تیم ملی راهی صربستان می‌شود که در ۱۵ و ۱۶  دو بازی با تیم ملی آن کشور داشته باشیم. 

وی همچنین در پاسخ به این سوال که با توجه به اینکه روز گذشته کمیته فوتسال قانونی را تنظیم کرده که بازیکنانی که می‌خواهند در جام باشگاه‌های آسیا حضور داشته باشند حداقل باید ۶ ماه در آن تیم حضور داشته باشند، گفت: قانون خوبی است برای حمایت از نمایندگان ایران در جام باشگاه هاست اما برای بازیکنانی که می‌خواهند در خارج از کشور لژیونر شوند قانون خوبی نیست. 

وی همچنین در پاسخ به سوال دیگری که آیا این موضوع صحت دارد که کادر فنی  بازیهای تیم فوتسال ارژن شیراز را زیر نظر ندارند گفت: این حرف را قبول ندارم تمام بازی‌های لیگ را کادر فنی زیر نظر دارند به خصوص بازی‌هایی که در شیراز برگزار می‌شود دوران مربی تیم ملی بازی‌های این تیم را در شیراز زیر نظر دارد در تیم ملی برای ما فرقی ندارد که شخص از کدام استان باشد. تنها لیاقت و برتری مدنظر کادر فنی جهت دعوت به تیم ملی است. البته این را بگویم کادر فنی یک بازیکن از تیم ارژن به اردوی تیم ملی دعوت کردند اما نمی‌دانم چرا این بازیکن به اردو نیامد. من همیشه می‌‌گویم بهترین مشاوره  برای حضور بازیکنان در  تیم ملی خود مربیان باشگاه‌ها هستند. 

انتهای پیام/ا


منبع :خبرگزاری فارس