امروز در یک ویدیوی هیجان انگیز قصد داریم سرعت برخی از پرچمداران سال ۲۰۱۸ را با یکدیگر مقایسه کنیم. در این رقابت، هواوی نوا ۳، گلکسی نوت ۹، وان پلاس ۶، وان پلاس ۶T، ویوو نکس، شیائومی پوکوفون F1، اوپو فایند ایکس و ایسوس زنفون ۵Z حضور دارند. کمتر از یک ماه به پایان سال […]

امروز در یک ویدیوی هیجان انگیز قصد داریم سرعت برخی از پرچمداران سال ۲۰۱۸ را با یکدیگر مقایسه کنیم. در این رقابت، هواوی نوا ۳، گلکسی نوت ۹، وان پلاس ۶، وان پلاس ۶T، ویوو نکس، شیائومی پوکوفون F1، اوپو فایند ایکس و ایسوس زنفون ۵Z حضور دارند.

کمتر از یک ماه به پایان سال ۲۰۱۸ باقی مانده است و تمام شرکت‌های مطرح، گوشی های مهم و پرچمدار خود را معرفی و روانه بازار کرده‌اند. از آنجایی که اغلب این گوشی های هوشمند از سخت افزاری مشابه بهره می‌برند، تصمیم گرفتیم در ویدیویی اختصاصی سراغ برخی از این پرچمداران رفته و عملکرد آنها را با یکدیگر مقایسه کنیم.

همچنین بخوانید:

مقایسه طول عمر باتری پرچمداران موجود در بازار (گجت تی وی)

تمام گوشی های حاضر در این رقابت، به ۶ تا ۸ گیگابایت رم مجهز شده‌اند و از آخرین نسل تراشه‌های کایرین، اسنپدراگون و اگزینوس قدرت می‌گیرند. به علاوه، همه آنها از اندروید ۸٫۱ اوریو تا اندروید ۹٫۰ پای به عنوان سیستم نرم افزاری استفاده می‌کنند.

تصور می‌کنید کدام گوشی عملکرد بهتری دارد؟ با همراه باشید تا به این سوال، پاسخ دهیم.

مقایسه سرعت پرچمداران سال ۲۰۱۸

دانلود ویدیو

 

منبع :گجت نيوز