بیوگرافی عسل مردی عسل مردی بازیگر نوجوان سینما و تلویزیون متولد سال ۱۳۸۳ در شهر تهران است. او یک خواهر دارد و از سن ۹ سالگی وارد حرفه بازیگری شد و خیلی زود توانست موفق شود. شروع بازیگری عسل در سال ۹۲ و در سن ۹ سالگی در تئاتر خون و گل سرخ به کارگردانی […]

عسل مردی

بیوگرافی عسل مردی

عسل مردی بازیگر نوجوان سینما و تلویزیون متولد سال ۱۳۸۳ در شهر تهران است. او یک خواهر دارد و از سن ۹ سالگی وارد حرفه بازیگری شد و خیلی زود توانست موفق شود.
عسل مردی

شروع بازیگری

عسل در سال ۹۲ و در سن ۹ سالگی در تئاتر خون و گل سرخ به کارگردانی بهزاد فراهانی ایفای نقش کرد و این نخستین تجربه بازیگری وی بود.
عسل مردی

نخستین فیلم 

او با بازی در سریال همسایه ها و فیلم وروجک ها بسیار مشهور شد. او نخستین بار در سال ۱۳۹۳ در فیلم وروجک ها به کارگردانی فرزاد اژدری وارد سینما شد. گرچه این فیلم زیاد موفق نشد ولی تجربه خوبی برای وی محسوب می شود.
او در کنار بازیگران معروفی مانند علیرضا خمسه، سیما تیرانداز، مهدی احمدی و طوفان مهردادیان ایفای نقش کرده است.
عسل مردی

عسل مردی در کنار شراره رخام

بازی در سریال همسایه ها

او در سال ۱۳۹۵ هم بسیار پر تلاش ظاهر شد و د آثار مهمی ایفای نقش کرد. در این سال او در سریال همسایه ها به کارگردانی مهران غفوریان ایفای نقش کرد. در این سریال هم در کنار بازیگران به نامی همچون مهران غفوریان، شیرین صفری، جواد رضویان و سیروس گرجستانی ایفای نقش کرد.
عسل مردی

بازی در سریال بچه مهندس

عسل مردی در فصل دوم سریال بچه مهندس در نقش نوجوانی مژگان (مو مو) به ایفای نقش پرداخته است. نقش جوانی مومو را مهتاب جامی بازی می کند.

داستان مجموعه بچه مهندس ۲ از اواخر جنگ شروع می شود. داستان در مورد نوزادی است که در پرورشگاه بزرگ می شود و پس از جنگ تا زمان حال روایت می شود و در سه مقطع زمانی مختلف روایت می شود.

عکس های عسل مردی

عسل مردی

عسل مردی در کنار محمد مسلمی

عسل مردی

عسل مردی و کامران تفتی

عسل مردی

بیوگرافی کامل عسل مردی

منبع :تاپ ناز