شرایط پیش فروش ام وی ام ایکس ۳۳ اس در دی ۱۳۹۷ اعلام شد. این کراس اوور چینی که در بازارهای جهانی با نام چری تیگو ۳ (Chery Tiggo 3) شناخته می‌شود در ایران با نام ام وی ام ایکس ۳۳ اس (MVM X33s) و از سوی شرکت مدیران خودرو پیش فروش می‌شود. شرکت مدیران […]

شرایط پیش فروش ام وی ام ایکس ۳۳ اس در دی ۱۳۹۷ اعلام شد. این کراس اوور چینی که در بازارهای جهانی با نام چری تیگو ۳ (Chery Tiggo 3) شناخته می‌شود در ایران با نام ام وی ام ایکس ۳۳ اس (MVM X33s) و از سوی شرکت مدیران خودرو پیش فروش می‌شود.

شرکت مدیران خودرو به عنوان نماینده رسمی محصولات چینی ام وی ام در ایران، جدیدترین شرایط پیش فروش خودرو ام وی ام ایکس ۳۳ اس را برای دی‌ماه ۱۳۹۷ اعلام کرده است. بر اساس این بخشنامه، ام وی ام X33s به صورت پیش فروش اقساط ۱۲ تا ۴۸ ماهه و با سود انصراف و سود تاخیر ۱۲ درصد عرضه می‌شود.

این کراس اوور چینی به موتور ۴ سیلندر با حجم ۲ لیتر مجهز است که قدرتی معادل ۱۳۶ اسب بخار و گشتاور ۱۸۰ نیوتن‌متر تولید می‌کند. چری تیگو ۳ با این پیشرانه و به همراه گیربکس اتوماتیک ۷ مرحله‌ای CVT، شتاب نسبتا خوبی را ارائه می‌دهد. عملکرد ترمزها نیز نسبت به نسخه‌های پیشین ارتقا پیدا کرده است. دیسک‌های ترمز خنک‌شونده در جلو و دیسک‌های معمولی در عقب، سیستم ترمز خودرو را تشکیل می‌دهند و سامانه‌های ترمز ABS و EBD، آمادگی خودرو در شرایط ترمز اضطراری را تضمین می‌کنند. در ادامه، جزئیات شرایط پیش فروش ام وی ام ایکس ۳۳ اس را مشاهده می‌کنید:

شرایط پیش فروش ام وی ام ایکس ۳۳ اس

نام خودروام وی ام ایکس ۳۳ اس (MVM X33 Sport)
پیش پرداختحداقل ۶۰ درصد
میزان تسهیلاتحداکثر ۴۰ درصد
نرخ سود تسهیلات بر اساس مدت اقساط۱۲ ماه (۱۸٫۷۹ درصد)، ۲۴ ماه (۱۹٫۳۹ درصد)، ۳۶ ماه (۱۹٫۹۹ درصد)، ۴۸ ماه (۲۰٫۵۹ درصد)
سود انصراف۱۲ درصد
جریمه تاخیر۱۲ درصد
امکاناتموتور ۲۰۰۰ سی‌سی، گیربکس اتوماتیک CVT، رینگ آلومینیومی ۱۷ اینچی، تودوزی چرم، مانیتور ۸ اینچی لمسی

منبع :گجت نيوز