با نزدیک شدن به نقل و انتقالات نیم‌فصل تیم‌های لیگ‌برتری سخت به دنبال تقویت خودشان برای ادامه کار هستند.

به گزارش گروه ورزشی اقتصاد پژوه، استقلال تهران یکی از تیم‌هایی است که چند تغییر احتمالی را در لیست خود خواهد داشت و به نظر می‌رسد برخی از بازیکنان این تیم در لیست خروجی قرار خواهند گرفت.

الحاجی گرو که قرار بود جای تیام را پر کند نتوانست موفق عمل کند و حتی منتقدان زیادی را نیز داخل باشگاه دارد و همانطور که در روزهای گذشته اعلام کرده بودیم این مهاجم در لیست خروجی آبی‌ها قرار دارد. بنابراین مدتی است که مدیران باشگاه در تلاش برای پیدا کردن یک مهاجم تمام عیار هستند.

در روزهای اخیر، صحبت‌هایی در‌مورد مذاکره تراکتورسازی و رضا قوچان نژاد مطرح شده و البته در این میان نیز اخباری مبنی بر علاقه باشگاه استقلال به جذب ستاره سابق تیم‌ملی وجود دارد.

 

با توجه به اینکه باشگاه استقلال در حال حاضر به جذب یک‌مهاجم گلزن، شدیدا نیاز دارد حالا که گوچی به لیگ ایران نزدیک شده، به نظر می‌رسد مدیران این باشگاه قصد دارند از این فرصت استفاده کنند تا نیاز خط حمله تیم برآورده شود. از طرفی شنیده می‌شود مدیر برنامه‌های رضا قوچان نژاد در ترکیه حضور دارد و همین مساله می‌تواند روند مذاکرات را سریعتر کند.

استقلال پس از عملکرد ناموفق گرو و تبریزی، بدش نمی‌آید یک مهاجم شش دانگ را جذب کند و به همین خاطر به نظر می‌رسد برای این انتقال وارد رقابتی داغ با باشگاه تراکتورسازی شده است.

 البته گوچی تا سال ۲۰۲۰ با آپوئل قبرس قرارداد دارد و این موضوع کار فتحی را در رقابت با مالک متمول تراکتورسازی که سه کاپیتان تیم‌ملی را به تبریز برده، سخت می‌کند.

اظهارات علی خطیر، معاون باشگاه استقلال می‌تواند علاقه این باشگاه به جذب قوچان نژاد را تایید کند. خطیر، مذاکره و تلاش برای جذب گوچی را تکذیب نکرده و ضمن این، اعلام‌ کرد رسانه‌ها و هواداران اجازه بدهند استقلال در آرامش کارش را پیش ببرد.

منبع :خبرگزاري دانشجو