مدیرکل امور فرهنگی و تبلیغات بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: دوران پیروزی انقلاب و دفاع مقدس به عنوان یک گنجینه ای از معارف با آموزه‌های دینی، مذهبی و شیعی است که به عنوان پیام «پیام آوران ایثار» تلقی می‌شود.

به گزارش اقتصاد پژوه، کارگاه آموزشی پیام آوران ایثار استان زنجان با حضور اسکندر یارنسب مدیرکل امور فرهنگی و تبلیغات بنیاد شهید و امور ایثارگران، علی کاظمی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان، حمید اعتماد رییس اداره پیام آوران ایثار، حجت الاسلام صادقی مدرس کارگاه و جمعی از پیام آوران ایثار زنجان و خانواده های معظم شهدا برگزار شد.

مدیرکل امور فرهنگی و تبلیغات بنیاد شهید و امور ایثارگران در این جلسه ضمن تقدیر از بنیاد استان زنجان در برگزاری این کارگاه با اشاره به عناصر انتقال پیام بیان کرد: در حوزه پیام آوران ایثار اگر بخواهیم یک پیام از دوران انقلاب و دفاع مقدس را به یک نسلی انتقال دهیم نیازمند محتوای پیام، ابزار انتقال، گیرنده و فرستنده محتوای پیام هستیم.

علی کاظمی با اشاره به ۷ هزار جانباز، ۳ هزار شهید و ۵۸۶ آزاده در استان زنجان، اضافه کرد: غواصان خط شکن زنجانی سند پیروزی و افتخار استان هستند که امیدواریم ادامه دهنده راه این شهدا باشیم. وجود هیئت‌های مذهبی استان به ویژه حسینیه اعظم زنجان پشتوانه محکمی برای مجاهدپروری و فلسفه کار تبلیغی است.  موزه شهدای زنجان ۱۶۰ هزار سند از شهدا به عنوان منابع موثقی برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت وجود دارد.
انتهای پیام

منبع :خبرگزاری ایسنا