منچستریونایتد در دیداری دشوار در ومبلی با یک گل به پیروزی رسید.

به گزارش “اقتصاد پژوه“، منچستریونایتد در شبی که بارها با عکس العمل های خیره کننده داوید دخیا دروازه خود را حفظ کرد، در نهایت با تک گل نیمه نخست مارکوس راشفورد موفق شد تاتنهام را مغلوب کرده و به کسب سهمیه لیگ قهرمانان امیدوار شود.

 

اولین فرصت بازی در دقیقه ۸ و روی حرکت زیبای سون هیونگ مین برای هری وینکس ایجاد شد اما ضربه ضعیف او باعث از دست رفتن این فرصت گشت.

 

در دقیقه ۱۸ مارسیال با حرکتی دیدنی موفق به گذر از سد تریپیر و آلدروایرد شد اما ضربه پای چپ او با عکس العمل زیبای هوگو لوریس همراه گشت.

 

دقایقی بعد و روی همکاری ماتیچ و مارسیال، یونایتد می توانست فرصت خوبی برای گلزنی ایجاد کند اما خروج به موقع لوریس مانع رخ دادن این اتفاق شد.

 

در دقیقه ۳۰ و با پاس سون، اریکسن در فرصت خوبی برای شوت زدن قرار گرفتن اما ابتدا ضربه او و در ریباند شوت هری کین توسط مدافعان منچستر دفع شد.

 

 

 

در ادامه جریان بازی آرام شد و در حالیکه به نظر می رسید نیمه نخست با تساوی بدون گل به پایان می رسد، در دقیقه ۴۳ و روی پاس پوگبا، راشفورد با یک ضربه زمینی از گوشه محوطه موفق شد به زیبایی دروازه تاتنهام را باز کند تا در نیمه ای که اسپرز حتی یک شوت در چارچوب هم نداشت، یونایتد با برتری ۰-۱ راهی رختکن شود.

 

در همان ابتدای نیمه دوم و روی ارسال تریپیر، دله آلی فرصت خوبی برای زدن گل تساوی تاتنهام داشت اما ضربه او با مهار تماشایی دخیا همراه شد.

 

 

در دقیقه ۵۹ و روی پاس مارسیال، پوگبا می توانست گل دوم یونایتد را به ثمر برساند اما هوگو لوریس واکنش خوبی برابر ضربه محکم او نشان داد.

 

در دقیقه ۶۵ اریکسن شانس خود را برای گلزنی از فاصله ای دور امتحان کرد اما ضربه او در حدی نبود که قادر به شکستن قفل دروازه دخیا باشد.

 

لحظاتی بعد دله آلی در موقعیتی تقریبا تک به تک تا آستانه باز کردن دروازه تاتنهام نیز پیش رفت اما ضربه او توسط دخیا مهار شد و در برگشت نیز شوت اریکسن راهی به دروازه نیافت.

 

 

در دقیقه ۷۰ آلدروایرد از گوشه محوطه می توانست دروازه یونایتد را باز کند اما ضربه او را داوید دخیا از روی خط برگرداند تا باز هم دروازه تیمش را نجات دهد.

 

لحظاتی بعد هری کین با یک ضربه ایستگاهی دروازه یونایتد را تهدید کرد اما دخیا این بار نیز تسلیم نشد. اما این پایان کار نبود و در دقیقه ۸۷ و با مهار ضربه هری کین از مقابل دروازه، شب فوق العاده دخیا تکمیل شد و در نهایت یونایتد با همان یک گل تاتنهام را مغلوب کرد.

منبع :ورزش سه