به گزارش گروه استان های اقتصاد پژوه از شیراز؛ تیم ارژن شیراز در هفته ۱۶ مسابقات دسته برتر فوتسال مردان باشگاه‌های کشور به میزبانی سالن شهید ابوالفتحی رو در روی میهمانش پارسیان شهر قدس قرار گرفت و حریف خود را با نتیجه ۵-۴ شکست داد. در این مسابقه جذاب و نزدیک جعفر نجفی، حمید قهرمانی، […]

به گزارش گروه استان های اقتصاد پژوه از شیراز؛ تیم ارژن شیراز در هفته ۱۶ مسابقات دسته برتر فوتسال مردان باشگاه‌های کشور به میزبانی سالن شهید ابوالفتحی رو در روی میهمانش پارسیان شهر قدس قرار گرفت و حریف خود را با نتیجه ۵-۴ شکست داد.

در این مسابقه جذاب و نزدیک جعفر نجفی، حمید قهرمانی، محمد زارعی هرکدام یک گل و اسحاق سورغالی ۲ گل را برای ارژن به ثمر رساندند و پوریا گلشنی، سعید رحیم نیا، ابوالفضل حسینی و امین مجیدی پور بازیکنان پارسیان شهر قدس چهاربار بار دروازه هادی جعفری سنگربان ارژن را گشودند.

حمیدکمالی سرمربی ارژن در پایان مسابقه گفت: تیم پارسیان بازی را برای ما سخت کرد و خدا را شاکرم با همت بازیکنان به یک برد شیرین دست یافتیم و پس از مدت‌ها تماشاگران را راضی به خانه فرستادیم.

طاهری سرمربی پارسیان شهر قدس هم بیان کرد: ما با برنامه گام به این بازی گذاشتیم، ولی روی دو اشتباه فردی نتیجه را واگذار کردیم هرچند اشتباهات داوری هم در شکست پارسیان بسیار تاثیرگذار بود و از کمیته داوران تقاضا دارم در چینش داوران دقت لازم را داشته باشند.

نماینده فارس با این برد و ۱۹ امتیاز در مکان دهم جدول رده بندی رقابت‌ها قرار گرفت.

ارژنی‌ها در هفته هفدهم لیگ برتر فوتسال مردان کشور، جمعه دوم آذرماه میزبان شهروند ساری خواهند بود.

انتهای پیام/ن

دیدار ارژن شیراز و پارسیان شهر قدس

منبع :باشگاه خبرنگاران جوان