بانوی داور شیرازی برای نخستین بار در مسابقات آسیایی طناب‌زنی شرکت و به داوری مسابقات پرداخت.

– اخبار استانها –

 فاطمه شیبانی شامگاه امروز در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصاد پژوه در شیراز، در حین ورود به فرودگاه شیراز، اظهار داشت:مسابقات آسیایی طناب‌زنی هشتم تا دوازدهم  در کشور تایلند شهر بانکوک با حضور نمایندگان کشورهای چین، کره‌جنوبی، مالزی، تایلند، سنگاپور، قزاقستان، هند و ایران در سه بخش آقایان و بانوان و اوپن برگزار شد.

وی بیان کرد: پس از دعوتی که از طرف کشور تایلند داشتم، در این مسابقات به عنوان نماینده انجمن طناب‌زنی فدراسیون ورزش‌های همگانی و نخستین داور بین المللی طناب‌زنی ایران در این مسابقات حضور یافتم.

ثبت رکورد قهرمان طناب زنی ایران پای برج میلاد
فیلم/رکورد شکنی جوان چینی در طناب زنی
تهران| گفت‌وگوی صمیمی با تنها بانوی داور بین‌المللی رشته ووشوی ایران: حجاب ‌مانعی برای داوری مسابقات نیست
شیبانی گفت: در حال حاضر به عنوان داور جوان طناب‌زنی کشورمان دارای مدرک داوری جهانی و آسیایی و همچنین مدرک مربی‌گری آسیایی در رشته طناب‌زنی بوده و موفق به کسب عنوان مدرس برتر کشور شده‌ام.

مسئول کمیته طناب‌زنی هیئت ورزش‌های همگانی استان فارس با قدردانی از میترا روحی رئیس انجمن طناب‌زنی کشور و سیروس پاک‌فطرت رئیس هیئت ورزش‌های همگانی استان فارس و عضو شورای شهر شیراز خاطرنشان کرد: از  شش سال پیش فعالیت‌های تخصصی خود در رشته طناب‌زنی را آغاز کرده و به عنوان مربی تیم ملی نیز تابستان امسال سابقه حضور در رقابت‌های جهانی را داشته‌ام.

انتهای پیام/م