مدیر امور سرمایه‌گذاری سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان از تعیین تکلیف و بلوکه کردن 68 درصد اعتبارات تسهیلات اشتغال روستایی و عشایری استان زنجان توسط بخش کشاورزی خبر داد.

<p

اختصاص 68 درصد اعتبارات تسهیلات اشتغال روستایی و عشایری استان زنجان به بخش کشاورزی

مدیر امور سرمایه‌گذاری سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان از تعیین تکلیف و بلوکه کردن ۶۸ درصد اعتبارات تسهیلات اشتغال روستایی و عشایری استان زنجان توسط بخش کشاورزی خبر داد.

به گزارش اقتصاد پژوه از زنجان، حجت‌الله قصابی با بیان اینکه تاکنون حدود ۶۸ میلیارد و ۶۳۰ میلیون تومان از محل اعتبارات اشتغال روستایی و عشایری به ۳۸۹ طرح کشاورزی در استان زنجان تسهیلات تخصیص داده شده، عنوان کرد: با پرداخت این میزان تسهیلات در مجموع برای ۹۳۵ نفر در بخش کشاورزی استان اشتغالزایی می شود.

وی با اشاره به اینکه هدف و رویکرد اصلی پرداخت تسهیلات در بخش کشاورزی استان زنجان اشتغالزایی حداکثری بوده، متوسط سرانه اشتغال تسهیلات اعطایی در بخش کشاورزی استان از محل اعتبارات اشتغال روستایی و عشایری را حدود ۷۳ میلیون تومان اعلام و خاطرنشان کرد: این درحالی است که سرانه اشتغال در بخش صنعت بین ۵۰۰ میلیون تا یک میلیارد تومان برآورد می شود و این از مزیت های مهم بخش کشاورزی محسوب می شود.

مدیر امور سرمایه گذاری سازمان جهاد کشاورزی استان در پایان نرخ تسهیلات اشتغال روستایی و عشایری را ۶ درصد اعلام و تاکید کرد: از متقاضیان دریافت تسهیلات در استان تقاضا می شود قبل از ثبت درخواست در سامانه کارا، پیوست های ضمیمه را با دقت مطالعه کنند.